Een ervaren en georganiseerde verkoopdienst

Onze adviseurs staan u graag te woord. Zij beschikken over alle vaardigheden die nodig zijn om uw speel- of sportterrein tot een succes te maken. Wij begeleiden u van het eerste idee tot de concrete uitvoering van uw project.

Uw contactpersonen

Beweeg met uw muis over uw regio op de kaart hiernaast. De contactgegevens van uw persoonlijke regio adviseur worden zichtbaar. Wat kunnen wij voor u betekenen?

De Verhalenverteller
Sofie Deketele - Adviseur West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, Antwerpen en Vlaams Brabant
Gsm: + 32 474 545553
E-mail: sofie@proludic.be

De Verhalenverteller
Björn Hannenberg - Adviseur Noord-Oost Nederland
Gsm: +31 6 4675 3597
E-mail: b.hannenberg@proludic.nl

De Verhalenverteller
Rob Vintges - Adviseur Noord-West Nederland
Gsm: +31 6 21822593
E-mail: r.vintges@proludic.nl

De Verhalenverteller
John van der Rijt - Adviseur Limburg
Gsm: +31 (0) 6 513 71670
E-mail: john@proludic.be

De Verhalenverteller
John van der Rijt - Adviseur Zuid-Oost Nederland
Gsm: +31 6 51371670
E-mail: j.vdrijt@proludic.nl

De Verhalenverteller
Robin Verheijden - Adviseur Zuid-West Nederland
Gsm: +31 613472317
E-mail: r.verheijden@proludic.nl

De Regelaar
Theodor Kerstens
E-mail: t.kerstens@proludic.nl

De Rekenaar
Teun van der Cruijsen
E-mail: t.vdcruijsen@proludic.nl

De Oplosser
Benjamin Jaspers
E-mail: b.jaspers@proludic.nl

Contact
Velden met een * zijn verplicht

Proludic B.V. (NL)

Proludic B.V. (BE)